KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009062
nr 1400 9062
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kust. Olja på duk, 32x40cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:53:32
29/5 23:06:40